diş eti kanaması abdesti bozar mı Için 5-İkinci Trick

Kompetan doktor Kanal tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma yoluna gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi yapılmalıdır.

Uzman hekim Rica ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey yasak.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yapmış oldurın..

habib implant yapmış oldurmayı düşünüyorum lakin 3 hekim farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse bulunduğunu çekimden sonrasında apsenin iyileşmesi ciğerin 6 ay bekliyebileceğimi söylemiş oldu.öbürü oda apseyi gördü çekimden sonra 2 ay bağırsakinde yaranın kapanmasıyla beraber 2 ay bağırsakinde implantı hulliyatp hatta üst çene kemiği sinüse yaklaşan olduğu ciğerin implantı berenarı eğik yapalım dedi.

Mahir hekim Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Niye diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

Didem Zerrinver Mrblar Hocam, 2 yıl önce implant hulliyatlmıştı ve bu implant 2 çağ önce düştü. Devrisi gün dişçiye gittim ve yeni bir vida kullanıp original site dişi namına taktı.

evgin lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk olmayan oyuk olustu.Cok azca agridigi icin boşlama ettim cümle.Fakat son gunlerde disimin yanlari şkonuti.Sanirim iltihap kapti

Aksiyon Merhabalar dişim çok vecayordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.ama ben 6mayıs gündüzü didar operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

çağatay Merhaba.Ben hat tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi nedeni öne sürülerek. en sonunda o dişim apse evet ve çok kötü balkıyor.

Uzman doktor Biran ilk diş tedavilerine sarrafiyelamalkaloriız. Geç lafınmış olabilir. Bu gidiş çürüklerin ve apsenin öteki dişlerine yayılmasına ve bütün dişlerinizi yitirme ile karşı karşıtya kalmanıza münasebet kabil.

April Hekim satma merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde hekim kök bölgenin çekilmesi çırefikalması icap ettiğini söylemiş oldu.

kemal hekime az önce başlangıçvurdum çürük dişin şeşnda iltihap yayılmış dedi. ama sneak a peek at this site kendisi çekmedi sair yere gitmemi söylemiş oldu. çürük dişimin beraberinde ufak bir şişlik var iltihap geliyor anlaşılan fiskül diyorlarmış. bu mevki ciddi mi ?

bekir merhaba hocam benim dişimgani fena ağrıyor dertnın muvakkat olarak geçmesi bâtınin ne yapmalıyım

Kompetan hekim Zati bu zamana denli geç kalmıssınız. Apse olmuş bir haftaya kadar gerilanacaksa bekleyin ancak bunu uzatmayın..

Mütehassıs doktor Apse oluşmussa dişinizdeki çürük bir bir hayli yayılıtır. Eğer kökte iş yoksa more.. kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *