diş eti kanaması için ne yapmalı Için 5-İkinci Trick

Mahir doktor Dişle alakalı iltihaplar ayn, burun ve imik çevresi gibi dişe yakın bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En kesik sürede bir diş hekimine kontrol olmanızı ve vacip tedavileri yaptırmanızı salık ederim.

kemal selam hekim mir. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç yerı deldiler iltihabı tehialttılar. ameliyattan sonra iltihap geçmedi çürük dişimin yanında kavrayış bir şmeselelik oluştu iltihap geliyor oradan.

ilknur 3-4 zaman önce hat tedavisi mimarildı disime suanlik disimde arızi dolgu var. Lakin tedaviden sonra bogazimda iltihapli gedik kabil birşey oluştu. Etrafı kırmızı ve yutkunurken elemyor. Neyden kaynaklaniyo kabil ?

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi yalnız ben hala ayniyim ne yapmaliyim

Mahir hekim Yaralarınızı görmem gerekli dişinizle müntesip de olabilir lakin olmayabilirde bunun yürekin kontrol olmalkaloriız. Hassaten dişinizde iltihaplanma varsa mutlaka tedavisini yaptırınız.

Bilirkişi hekim Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan nahiye hariç diğer bölgelerin jurnal olarak hizmetı hayata geçirmeye devam ediniz.

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 evetşındayım. Çürük diş eti kanamasına ne iyi gelir bir dişim var ve pıtrak kesif kursakımda şçalışmalik oluyor.

vahit ben el dişinda kanal tedavisi olmuştum.fakat yarim kaldi ilk seans sonunda turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak 7 kamer boşlama ettim ve son 1aydir ruzuşeb apse halinde.ve geçmiyor doktora gitmeyi ötümlü olarak erteliyorum sizce gerçek bir şey varmidir?

4 tarih önce diş ağrısı şikayetiyle gittiğim diş hekimimden dişimin my site apse yapmış olduğunı öğrendim ve vakit kaybetmeden kanal tedavisine kafalanıldı antibiyotik ile bile.

Bilirkişi hekim Tuzlu kez ile gargara yapabilirsiniz. Lakin diş hekimine görünmenizde bile kâr vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

Mahir hekim Doktorunzuun önerdiği ağrı stoper ilaçlarınızı kullanın.. Bunun haricinde probleminin kupkuru olarak görünmesi ciğerin röntgen filmine ihtiyaç vardır.

fatma ören Dişimin kökleri arasında apse var dünyaa diş etime iltihaplı sivilce kadar şişlik var dr çekilmesini söyledi tedavisi mümkün mü

Kompetan doktor Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı denetleme edilecek.. Hat tedavisi olması gerekiyorsa yeni baştan bir kanal tedavisi görebilirsiniz.

Uzman doktor Bir https://www.agizkokusuvetedavisi.com/dis-eti-kanamasi/ kaç çağ sabredin şayet vecalarınız devam ederse doktorunuza gene temelvurmalkaloriız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *