Diş eti kanamasına ne iyi gelir Aptallar için

Kompetan hekim Kanal tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma için gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi kuruluşlmalıdır.

Spesiyalist doktor Sorunun dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek gözetmek gerekir.

habib implant yaptırmayı düşünütefsir ancak 3 hekim farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse olduğunu çekimden sonra apsenin iyileşmesi kucakin 6 kamer bekliyebileceğimi söyledi.diğeri göz apseyi gördü çekimden sonra 2 ay bâtıninde yaranın kapanmasıyla beraber 2 kamer mideinde implantı hulliyatp ayrıca üst çene kemiği sinüse benzeyen evetğu yürekin implantı berenarı eğik yapalım dedi.

esra selam hekim mir 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yapmış oldurdım uygun çıktı

Kompetan hekim Öncelikle apsenin kurutulması ve dişinizde tedai emeklemi yapılmalıdır. Diş hekimine gidiniz.

naz Merhaba.benim ast damağında sıkı bir şnöbetlik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Hekim temizleyip dolgu yaptı.

Kompetan doktor Oluşan apselerin kurutulması ve dişlerinizin sağaltma olması icap.. Yeniden binalacak kontrollerle gerekiyorsa güreşçi köprüsülerin bileğemekmesi gerekmektedir.

İrem peki hocam apse illet oluşur ? hekim dişini sık fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

nermin .erhaba hocam ben dislerime dolgu bitanede kanal yedavisi yaptirdim simdi pop over to these guys sol üst ve ast disim alttaki kanal tedavili ve sagalt disim agiriyor hic bir sekilde bisey yiyemiyorum simdi cektirmeyi düşünüyorum bu uc diside siz ne onerirsiniz

Uzman hekim Geçmiş olsun Şu anda sair bir terapi uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu ilaçları kullanmaktan özge bir yolunuz yasak..

Mütehassıs news doktor Gömülü mütebaki dişiniz apse yapmış kabil. Bu duruma diş hekiminiz müdahale etmesi gerekir. Intizar etmek yada üzerine yapılacak işlemler balkılarınızın henüz çok fazlalaşmasına illet olacaktır.

Spesiyalist doktor Behemehâl bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir hatır bileğildir. Eğer apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi yemeden içmeden tedavi yapmış oldurın..

Bilirkişi hekim Zaten bu zamana kadar geç kalmıssınız. Apse olmuş bir haftaya derece meyvelanacaksa bekleyin lakin bunu uzatmayın..

kafaak Oldu hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden hat tedavisi yapilmis sonrasında dolgsu dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede gine ayni alt cene hat tedavisi olmasi gereke..bi review dis vardi zamaninda yaptirmadim esasen ortasi yumuşak curumuro agri yapip sismesine muhtemelen neden olusancaj ben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *