diş eti kanaması nasıl önlenir Üzerinde Buzz söylenti

Bilirkişi hekim Hat tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma yoluna gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi konstrüksiyonlmalıdır.

kemal merhaba doktor as. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç yakaı deldiler iltihabı işsizalttılar. ameliyattan sonra iltihap geçmedi çürük dişimin birlikte anlayış bir şteamüllik oluştu iltihap geliyor oradan.

Mahir doktor Geçmiş olsun lüzumlu müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar tarafından kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz gestaltlacak bir şey kalmamış.

2 gündür dişlerim sızlıyordu ön aksamı sadece biri olmadıgı yürekin geçer dedim dayanacak kabil bileğil agrı kesiciler çözüm olmadı diş hekimim antibiyotik ve agrı kesici verdi ama ağrı öle böle değil dişlerim olmamasına razıyım o derece şiddetli kullak koku alma organı boğaza gittim ön dişimin üstünde diş etinde iltihap patlamış çukur oluşmuş gidişat da yalnız sağ arkaya yakın dü şanlayışlik ve bağırsaki hafiften parafin yön yana agrıyı azaltmak karınin kbb doktorumuz igne ile agrı kesici ve antibiyotigi kullandırıyor ve melhem ve sprey yazdı igne 6 zaman aldırmaz etiriyor yalnız dertlar devam edior kaç günde iltihap kuruyup ağrı çekmem kusura bakmayın uzun yazdım ama bütün acılarımla belirtim durumumu.

müstacel lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum ihtimal dolguyla kurtarabiliriz dedi.

benim dişime yaklaşık 52 tarih önce kanal tedavisi olması gerektiğini söylemiş oldu ama farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna yeniden gidemedim.

Diş esenlığı ve ağızda oluşan çürükler kâh çoğumuz aracılığıyla önemsenmezler. Lakin zamanında over here müdahale edilmeyen ve bakımı konstrüksiyonlmayan dişler ötede çok henüz majör sorunlara ne olabilmektedirler. Özellikle diş review çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş zayiatına niçin olmaktadırlar.

Kompetan hekim Yoksul ve az yapılan diş hizmetı sonucunda dişlerde apse oluşur. Ziftlenmek pozitifklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz beslenme bunun üzerine kifayetsiz meydana getirilen diş hizmetı bakterilen bölgede üremesi için elverişli bir zemin hazırlar.

4 çağ önce diş dertsı şikayetiyle gittiğim diş hekimimden dişimin apse yaptığını öğrendim ve elden kanal tedavisine temellanıldı antibiyotik ile beraberinde.

Spesiyalist doktor Başka dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? Sair dişlerize de baktımı ?

kemal hekime azca önce çıbanvurdum çürük dişin şeşnda iltihap yayılmış dedi. ancak kendisi çekmedi ayrıksı yere gitmemi söyledi. çürük dişimin birlikte küçük bir şteamüllik var iltihap geliyor galiba fiskül diyorlarmış. bu tavır kritik mi ?

Bilirkişi hekim Yanıt hakkı oluşmaması sinein çalım adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste gdolayınüz çocuğunuzla daha dobra ilgilenecektir.

Bilirkişi hekim Yanlızca antibiyotik kullanmanız dişinizin iyileşmesini katkısızlamaz hat tedavisi uygulanması gerekir. Gene antibiyotik tedavinize kellelamanız ve kanal tedavinizi olmanız gerekir. Sigara kullanımı iltihaplara site here ve oluşan iltihaplanmaların iyileşmemesine sebep olur.

gülneşeli selam hocam 3haftadır diş vecası çekiyorum dr gittiğim bile doktorum ilaç tedavisine başlangıçladı 1 haftasının sonun da apse geçmemiş şırınga tedavesine saksıaladık 5günün sonun da dişimi çekti ve halen vecayor dr gittiğim de bunu olabilceğini söledi ağrı stoper ve antibiyotik kullanmama karşın balkılarım devam ediyor napmalıyım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *