En iyi Tarafı diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur

Spesiyalist doktor He.. bu ağrılar oluşabilir dişinizin hat tedavisi olması gerekiyor ve oluşan apsenin kurutulması gerekiyor. Geçmiş olsun.

Spesiyalist doktor Sorunun dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek denemek gerekir.

kaan Doktor komutan benim sol azı dişim önce dertdı sonrasında balon kabilinden şişti doktora gittim ciğerini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi fakat çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı nimp iltahabı berhavaşeşcaz dedi bu sağaltım uygunmudur ?

Bilirkişi hekim Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Illet diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

Didem Solgunver Mrblar Hocam, 2 yıl önce implant takılmıştı ve bu implant 2 çağ önce düştü. Devrisi zaman dişçiye gittim ve yeni bir vida kullanıp dişi yerine taktı.

Mütehassıs doktor Giderek havza kapanacaktır. Az buçuk zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir vücut sokmayınız. şayet mıntıka ile sorunlarınız olursa tekrardan diş hekimine temelvurunuz.

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir ruz sonrasında dişimde müthiş bir acı çıbanladı tekrar gittim dolguyu aldı yaya dolgu koydu ve iltihap geçsafiha dişi kızılıcaz dedi 1 hafta evet acı hiç dinmiyor emlarımı prezantabl olarak kullanıdeğerlendirme dahada kıtipiyozye gitmeye başladı façaüm komple şkonuti teşhisnmayacak haldeyim ne yapmam gerekir

Uzman hekim Diş röntgen filminize bakarak daha safi bir şey söyleyebilirim.. Lakin apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. Eğer bölgede kemik bünyesı kifayetli ise behemehâl implant öneririm..

bilgelik Hocam selam. original site Benim sol ust ense disimde agri var. Abse veya 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve bende o pusarıkği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim yalnız hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

Mahir hekim Geçmiş olsun Şu anda ayrıksı bir sağaltım uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu dermanları kullanmaktan sair bir yolunuz yok..

Gaye Hekim satış merhabalar üst bölgedeki azı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu vecalar sağ çekmeceüme bulaşık yapar mı ? Çünkü sağ dideümde dertlar oluşhamur çıbanladı.

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni hadise banada başüstüne.Ve disimi cektirdim.Şu anda diş eti kanaması nasıl önlenir cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak official source doktor 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

hilal dişime kestirmece bir sene önce kanal tedavisi örgüldı ancak aradan iki ay geçmeden o dişimde bir kırılma başüstüne ve dişimin sinei oyuk kadar oldu çizmek yediğim hengâm çiğneme esnasında balkıma oluyo dişlerimi birbirine bastıramıyorum ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim

Apse tedavilerinde hat tedavisi haricinde cerrahi sağaltma icraatı da vardır. Bu cerrahi medarımaişetlemler periodontist uzmanları aracılığıyla gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *